EndoskopikMarker


BiteBlocsGirişim süresince daha fazla hareketlilik için güçlü koruma.

BiteBlocs, üst endoskopi uygulamaları sırasında Endoskopta oluşabilecek yüksek maliyetli ısırılma risklerini ortadan kaldırır. Son derece geniş bir ebat ve model çeşitliliği ile, özel durumlar, hastalar ve endoskopik prosedürler için özel olarak tasarlanmıştır.

GÜÇLÜ: BiteBlocs, dişler, dudaklar ve çenenin doğru bir şekilde korunabilmesi için yumuşak polietilenden imal edilmiştir.

ÇOK YÖNLÜ: BiteBlocs, tüm hastalarınızın gereksinimlerini karşılayabilmek için, beş farklı model ve ebatta üretilmiştir.

YALIN: BiteBlocs, ne kadar küçük olursa olsun hastaların ağızlarına tam uyması için, yüksek kenarlı ve en doğru biçimde tasarlanmıştır.

LATEKS İÇERMEZ: Tüm BiteBlocs ile güvenli ve sabit bir şekilde doğru yerde kalmasını sağlayan kafa bantları, lateks içermeyen malzemeden üretilmiştir.

ÇOK AMAÇLIDIR: BiteBlocs büyük yan açıklıkları ile en iyi klinik faydayı sağlamaktadır.

BENZERSİZ: UltimaBloc, patentli Slip-Slope tasarımı sayesinde, doğal olarak hastanın ağzına tam uyumlu olup geriye doğru güvenli ilerlemeye olanak sağlar.

dnb’de hangi çeşit ve boyda BiteBlocs mevcuttur?

dnb birbirinden farklı 5 çeşitte BiteBlocs sağlamaktadır. Her bir boydaki BiteBloc üzerindeki geniş yan açıklıkları ile endoskopun elle kolayca ayarlanabilmesini sağlar ve işlemi kolaylaştırır.